ان ال پی (NLP) برنامه ریزی عصبی کلامی

اطلاعات کلی دوره حضوری مقدماتی ان ال پی (NLP) برنامه ریزی عصبی کلامی

موضوع: دوره مقدماتی ان ال پی
مخاطبان: علاقه مندان به تغییر در سبک زندگی و مدیریت ذهن (بهبود روابط فردی،رفع خاطرات تلخ)، سلامتی(چاقی،لاغری)،موفقیت و ثروت
محل برگزاری: میدان انقلاب-خیابان دوازده فروردین-بعد از روانمهر،کوچه بهشت آیین،پلاک ۲
مبلغ سرمایه گذاری: ۳۱۰ هزار تومان = 220 هزار تومان ( 90 هزار تومان تخفیف برای ۱۰ نفر دوم)
مدرس: استاد سلماسی، مدرس مهارت های زندگی
تعداد جلسات: 7 جلسه ۳ ساعته (از تاریخ ۴ مرداد ، روزهای زوج ، از ساعت ۲۰-۱۷)

می خواهم در این دوره با تخفیف ۹۰ هزار تومان شرکت کنم  

 

 

 

 

از ابتدای خلقت،فکر بشر درگیر مسائل مختلفی بوده است و جالب اینکه در ابتدا پدیده ها و رویدادهایی که دورتر از ما بوده اند بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.شاید به همین دلیل است که نجوم و ستاره شناسی جزو اولین دستاوردهای علمی بشر بوده است.بعد از هزاران سال کم کم کانون توجه آدمی به اتفاقات پیرامون خود جلب شد و ذهن آخرین جایی بود که به علت نزدیکی بیش از حد به آن توجه شد. بی دلیل نیست که تازه در قرن بیستم دانشی به نام روان شناسی تولید و ارائه بازار شد.

 

زمانی جایی خوانده بودم که وقتی آدمی برای اولین بار قدم به کره خاکی گذاشت نیروی بیکران و قدرتی خارق العاده داشت که باعث نگرانی نیروهای اهریمنی بود آنها دست بکار شدند تا منبع قدرت او را در جایی پنهان کنند یکی از آنها گفت: درنوک قله ها پنهان کنیم.اهریمنی بزرگ گفت: او بدانجا دست خواهد یافت و آن را پیدا می کند.دیگری گفت: در اعماق اقیانوس ها پنهان کنیم.گفتند او آنجا را هم خواهد شکافت. سرانجام  به پیشنهاد اهریمن بزرگ قرار شد این گنج بزرگ در وجود خود آدمی پنهان شود،جایی که نگاه ها کمتر به آن معطوف خواهد شد.

ای نسخه نامه الهی که تویی           وی آینه جمال شاهی که تویی

بیرون زتو نیست آنچه درعالم هست      از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

و چقدر شگفت انگیز است واژه ای بنام مغز و ذهن که دلیل اصلی تفاوت و برتری آدمی بر سایر موجودات است.

اولین بار زیگموند فروید اشاره کرد که بنظر می رسد همان طور که ما دارای اندام های ۲تایی هستیم(۲ دست و ۲پا و ۲ چشم) احتمال آن برود که ۲ نفس هم داشته باشیم. هر ذهن با توانایی ها،امکانات و کارکردهای متفاوت.

بعدها او از واژه ضمیرهوشیار در برابرضمیر ناهوشیار یا ناخودآگاه استفاده کرد و معتقد بود ۹۷ درصد توان مغز آدمی در همان ناخودآگاه او ریشه دارد.

در سال ۱۹۷۵ دو پژوهشگر با گرایش های تحصیلی مختلف و با استفاده از ترکیب چند رشته علمی تلاش کردند تا به دنیای ضمیرناخودآگاه یا نیروی بیکران درون نزدیک شوند. آنها پایه گذار دانشی شدند بنام NLP یا همان برنامه ریزی عصبی کلامی ضمیرناخودآگاه که دراین صفحه با این موضوع در خدمت شما خواهیم بود.

تمامی مطالب و تصاویر متعلق به وبسایت رسمی استاد سلماسی بوده و انتشار مطالب رایگان تنها با ذکر منبع مجاز است.  مشاور بازاریابی اینترنتی " علی کشاورز "